Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Kontakt

 

ABIS Invest

Kołobrzeska 52 E lok.7

05-510 Konstancin-Jeziorna

 

Telefon:

+48 795 566 567

 

e-mail : abisinvest@interia.pl


Oferta

Dostępny asortyment

Zobacz co można u nas kupić zapraszamy!

Oferta

 

O nas

Prowadzimy kompleksową sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych, zarówno dla klientów biznesowych , jak i indywidualnych. Zapraszamy każdego, kto szuka wysokiej klasy produktów w niskich cenach, komu zależy na fachowej obsłudze i najlepszych rozwiązaniach. Działamy na rynku po to, by zaspokoić Państwa  potrzeby , niezależnie czy jest nim indywidualny inwestor remontujący mieszkanie, czy deweloper budujący osiedle domków jednorodzinnych.


W pierwszym okresie obecności na rynku, działalność firmy ukierunkowana była przede wszystkim na sprzedaż artykułów i wyposażenia łazienek . Jednakże, branża budowlana jest jak żywy organizm – ciągle się rozwija i ewoluuje. Nie mogliśmy sobie zatem pozwolić na stanie w miejscu. Obecnie podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu oferowanego przez nas asortymentu produktów. Dzięki ówczesnej decyzji możemy Państwu teraz zapewnić kompleksowe dostawy urządzeń instalacyjno - grzewczych.

 


ABIS Invest od zawsze stawia zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. Kładziemy duży nacisk na profesjonalizm czyli umacnianie naszej pozycji poprzez wiarygodność i rzetelność.